5758/1 AZUL NOCHE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5758/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 272cm / 107inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 450kg |
| Block | 5758/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 272cm / 107inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 450kg |